Ons team

Ons team
Etienne Souren
Eigenaar - directeur
 +31 6 31 64 26 84
 e.souren@houbensouren.nl

“Van mijn hobby heb ik mijn werk kunnen maken, waardoor ik elke dag met veel plezier aan dit mooie bedrijf werk. Ik ben ontzettend trots op ons team met toppers die elke uitdaging aan kunnen.”
Joshua Willems
Sales Manager
 +31 6 22 06 53 62
 j.willems@houbensouren.nl

"Geweldig om dagelijks bezig te zijn met innovatieve oplossingen die grote impact kunnen hebben op de beleving van personen als het gaat om Informeren, Presenteren en Communiceren."
Tijs Verfurth
Manager Operations
 +31 6 24 85 88 82
 t.verfurth@houbensouren.nl

“Van de dagelijkse leiding van ons team naar het bedenken en uitvoeren van de tofste audiovisuele projecten bij onze klanten. Dat zorgt voor de wowfactor in mijn baan!”
Gwennie Caenen
Finance & HR
 +31 6 31 64 26 88
 g.caenen@houbensouren.nl

“Ik ben er trots op om bij dit bedrijf te mogen werken. Hier staat kwaliteit hoog in het vaandel! En door de diversiteit aan projecten is er geen enkele dag hetzelfde.”
Roger Ronda
AV Adviseur Verhuur
 +31 6 31 64 26 90
 r.ronda@houbensouren.nl

“Het mooie van ons vak is dat je iedere keer een andere boodschap middels beeld, licht en geluid overbrengt. Het is altijd een uitdaging om vernieuwend te zijn en voor het ‘wow-effect’ te zorgen.”
Paul Schols
Projectmanager Verhuur
 +31 43 362 88 30
 p.schols@houbensouren.nl

“Na het begeleiden van A tot Z is een glimlach van de klant het grootste compliment. Hoe complex de aanvraag ook is, door samen de schouders eronder te zetten gaan we voor het maximale resultaat!”
Roland De Jong
Project Manager / Designer
 +31 6 21 59 15 49
 r.dejong@houbensouren.nl

"Het vertalen van de ideeën en wensen van de klant naar AV-techniek is één. Het vooraf visualiseren, evalueren en daarna ook realiseren geeft de echte kick!"
Miranda van Aarssen
Administratie & Projectondersteuning
 +31 475 724 700
 m.vanaarssen@houbensouren.nl

“Het leuke aan mijn baan bij Houben Souren is dat ik met alle facetten in aanraking kom. Zowel met klanten, leveranciers, freelancers en last but not least mijn leuke collega’s.”
Jeroen Manders
Planning
 +31 6 316 42 702
 j.manders@houbensouren.nl

“Het is elke dag weer een nieuwe uitdaging om ons personeel, samen met de freelancers en al het materiaal op het juiste tijdstip op de juiste plek te krijgen.”
Michelle Boumans
AV Technicus
 +31 475 724 700
 m.boumans@houbensouren.nl

“Het werken met een team van AV-enthousiastelingen -met ieder zijn eigen specialisme- maakt het werk altijd afwisselend en uitdagend. Samen zorgen we ervoor dat we het maximale resultaat behalen!”
Nino Bollen
AV Technicus
 +31 475 724 700
 n.bollen@houbensouren.nl

“Wat ik sjiek vind bij Houben Souren; we zetten altijd net dat stapje extra om de klant tevreden te stellen en het mooiste resultaat te behalen!”
Roy Seegers
AV Technicus
 +31 475 724 700
 r.seegers@houbensouren.nl

“Of het nu een vergadering, televisie-uitzending, feestavond, première of begrafenis is, je krijgt maar één kans om het goed te doen. Ook met 13 jaar ervaring blijft dat spannend!”
Pierre Houben
Oprichter/adviseur
 +31 475 724 700
 p.houben@houbensouren.nl

"Begin jaren 70 begon ik op mijn slaapkamer met de reparatie van televisies. Als ik dan nu terugkijk welk mooi bedrijf daaruit is gegroeid kan ik alleen maar tevreden zijn.”
Justin Mertens
AV technicus
 +31 475 724 700
 j.mertens@houbensouren.nl

“Wij werken met een team van echte AV-liefhebbers die elkaars kwaliteiten aanvullen. Die samenwerking vertaalt zich naar het adviseren van de ideale oplossing, elk project opnieuw.”
Jorn Verheyden
AV Technicus
 +31 475 724 700
 j.verheyden@houbensouren.nl

"Ik heb van mijn hobby mijn beroep mogen maken! Iedere dag is weer een nieuwe uitdaging, bovendien is het super om met een hecht team, aan een gedeelde passie te mogen werken."
Martijn Geuijen
AV Technicus
 +31 475 724 700
 m.geuijen@houbensouren.nl

"De ontwikkeling in AV-techniek stopt nooit. Zo blijf je groeien en innoveren. En het geluk van de klant is het beste compliment dat je maar kunt krijgen!"
Tom van Neerven
AV Technicus
 +31 475 724 700
 t.vanneerven@houbensouren.nl

“Aan het begin van de dag weet je nooit hoe de dag gaat lopen, die diversiteit en uitdaging spreekt mij aan. Altijd onder het motto: ‘We doen iets goed of we doen het niet!”
Davy Abrahams
AV Technicus
 +31 475 724 700
 d.abrahams@houbensouren.nl

“De diversiteit maakt het werk bij Houben Souren zo leuk! Om de klanten te helpen met de meest uiteenlopende audiovisuele vraagstukken maakt van iedere dag een nieuwe uitdaging!”
Stefan Thijssen
Logistiek & Magazijnbeheer
 +31 475 724 700
 s.thijssen@houbensouren.nl

“In de kern van moeilijkheden schuilen mogelijkheden, de uitdaging is om die mogelijkheden te benutten en alles soepel te laten verlopen.”

Op de hoogte blijven van de laatste nieuwtjes?

Wil jij op de hoogte blijven van laatste releases en de producten en projecten van Houben Souren. Schrijf je hier in voor onze nieuwsbrief. Bevalt de nieuwsbrief je niet, dan kun je je altijd weer afmelden.
 

Catalogus aanvragen

Meer weten over onze audiovisuele oplossingen, zoals de technische details? Laat je gegevens achter en ontvang onze online catalogus.

  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.